Contact:

x

Contact - West

Contakt:
Mateusz Małysz
tel.: +48 696 113 928
email: mateusz.malysz@glencore.com

Przedstawiciel Zachód - EN

Kontakt:
Mateusz Małysz
tel.: +48 696 113 928
@: mateusz.malysz@glencore.com

Przedstawiciel Północny-Zachód - EN

Kontakt:
Marzena Wojnas
tel.: +48 666 042 598
email: marzena.wojnas@glencore.com

Przedstawiciel Północ - EN

Kontakt:
Maciej Murzec
tel.: +48 604 114 039
email: maciej.murzec@glencore.com

Przedstawiciel Północny-Wschód - EN

Kontakt:
Orest Kupicz
tel.: +48 694 408 487
email: orest.kupicz@glencore.com

Przedstawiciel Południe - EN

Kontakt:
Andrzej Nierzwicki
tel.: +48 665 332 221
email: Andrzej.nierzwicki@glencore.com

Przedstawiciel Południowy-Wschód - EN

Kontakt:
Paweł Matys
tel.: +48 696537313
email: pawel.matys@glencore.com

Robert Janczak
tel. +48 784518820
email: robert.janczak@glencore.com

Grain Trade  

Grzegorz Sobczyński

e-mail: grzegorz.sobczynski@glencore.com
tel.: + 48 58 772 81 35
tel. kom.: +48 668 668 708

Tomasz Januszaniec

e-mail: tomasz.januszaniec@glencore.com
tel.: +48 58 772 81 61
tel. kom.: +48 602 538 269

Paweł Dułacz

e-mail: pawel.dulacz@glencore.com
tel.: + 48 58 772 81 32
tel. kom.: +48 696 768 665

Oilseed and Soya Trade 

Agnieszka Szechniuk

e-mail: agnieszka.szechniuk@glencore.com
tel.: +48 58 772 81 63
tel. kom.: +48 784 043 924

Agnieszka Kotarska

e-mail: agnieszka.kotarska@glencore.com
tel.: +48 58 772 81 38
tel. kom.: +48 694 496 704

Oils Trade 

Stanisław Lewicki

e-mail: staszek.lewicki@glencore.com
tel.: +48 58 772 81 62
tel. kom.: +48 666 837 671

Filip Tyrański

e-mail: filip.tyranski@glencore.com
tel.: +48 58 772 81 68
tel. kom.: +48 698 178 514

Wiesław Błaszczak

e-mail: wieslaw.blaszczak@glencore.com
tel.: +48 84 682 20 90 w.223
tel. kom.: +48 694 408 488

Meals Trade 

Remigiusz Bagiński

e-mail: remigiusz.baginski@glencore.com
tel.: +48 58 772 81 67
tel. kom.: +48 668 361 049

Artur Chojnowski

e-mail: artur.chojnowski@glencore.com
tel.: +48 58 772 85 32
tel. kom.: +48 694 980 588

Aldona Piekarska

e-mail: aldona.piekarska@glencore.com
tel.: +48 58 772 81 37
tel. kom.: +48 600 872 804

Andrzej Osypowicz

e-mail: andrzej.osypowicz@glencore.com
tel.: +48 846 82 20 90 w.222
tel. kom.: +48 694 408 494

Logistics 

Judyta Szuksztul

e-mail: judyta.szuksztul@glencore.com
tel.: +48 58 772 81 70
tel. kom.: +48 608 539 845

Finance & Accounting  

Daniel Wojdyło

e-mail: daniel.wojdylo@glencore.com
tel.: +48 58 772 81 57

Joanna Procka

e-mail: joanna.procka@glencore.com
tel.: +48 58 772 81 50

Settlements 

Anna Ziółkowska

e-mail: anna.ziolkowska@glencore.com
tel.: +48 58 772 85 42
tel. kom.: +48 784 966 585

Oliwia Kobylis

e-mail:oliwia.kobylis@glencore.com
tel.: +48 58 772 81 89
tel. kom.: +48 608 647 850

Quality 

Rafał Giec

e-mail: rafal.giec@glencore.com
tel.: +48 58 345 17 07
tel. kom.: +48 696 641 330

HR & Administration 

Anna Sycz

e-mail: anna.sycz@glencore.com
tel.: +48 58 772 81 90
tel. kom.: +48 604 960 401