Kariera

Jeśli chcesz pracować w Glencore Polska – wyslij do nas swoje cv i list motywacyjny.

* pola obowiązkowe

Imię *

Nazwisko *

Adres email *

Telefon *

List motywacyjny *

CV *

 

 

 

 

 

 

Dziękujemy za zainteresowanie ofertami pracy w Glencore Polska. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.


Administratorem danych osobowych zebranych w aplikacji jest Glencore Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-280 przy ul. Cypriana Kamila Norwida 2. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz. 926 ze zm.) dla potrzeb rekrutacyjnych. Ponadto, w przypadku aplikacji na praktykę, dane będą przetwarzane w celu organizacji praktyki oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w Glencore Polska. Dane mogą zostać udostępnione spółkom zależnym Glencore Polska w celu realizacji ww. celów. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do rozpatrzenia aplikacji. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/a aplikacji.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach podanych powyżej. Jeżeli nie wyraża Pan/i takiej zgody, prosimy nie klikać na przycisk „APLIKUJ DO GLENCORE”. Wypełniając formularz aplikacyjny oświadcza Pan/i, że podane dane są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich.

Updated: 20150616:MS