Nasi przedstawiciele:

x

Południowy-Wschód

Kontakt:
Paweł Matys
tel.: +48 696537313
email: pawel.matys@glencore.com

Południe

Kontakt:
Andrzej Nierzwicki
tel.: +48 665 332 221
email: Andrzej.nierzwicki@glencore.com

Północny-Wschód

Kontakt:
Biuro Handlowe w Gdańsku
tel.: +48 58 345 17 07

Północ

Kontakt:
Maciej Murzec
tel.: +48 604 114 039
email: maciej.murzec@glencore.com

Północny-Zachód

Kontakt:
Marzena Wojnas
tel.: +48 666 042 598
email: marzena.wojnas@glencore.com

Zachód

Kontakt:
Mateusz Małysz
tel.: +48 696 113 928
email: mateusz.malysz@glencore.com

Handel zbożami  

Grzegorz Sobczyński

e-mail: grzegorz.sobczynski@glencore.com tel.: + 48 58 772 81 35 tel. kom.: +48 668 668 708

Tomasz Januszaniec

e-mail: tomasz.januszaniec@glencore.com tel.: +48 58 772 81 61 tel. kom.: +48 602 538 269

Paweł Dułacz

e-mail: pawel.dulacz@glencore.com tel.: + 48 58 772 81 32 tel. kom.: +48 696 768 665

Handel rzepakiem i soją 

Agnieszka Szechniuk

e-mail: agnieszka.szechniuk@glencore.com tel.: +48 58 772 81 63 tel. kom.: +48 784 043 924

Agnieszka Kotarska

e-mail: agnieszka.kotarska@glencore.com tel.: +48 58 772 81 38 tel. kom.: +48 694 496 704

Katarzyna Szimikowska

e-mail: katarzyna.szimikowska@glencore.com tel.: +48 58 772 81 33 tel. kom.: +48 784 516 819

Handel olejami 

Stanisław Lewicki

e-mail: staszek.lewicki@glencore.com tel.: +48 58 772 81 62 tel. kom.: +48 666 837 671

Filip Tyrański

e-mail: filip.tyranski@glencore.com tel.: +48 58 772 81 68 tel. kom.: +48 698 178 514

Wiesław Błaszczak

e-mail: wieslaw.blaszczak@glencore.com tel.: +48 84 682 20 90 w.223 tel. kom.: +48 694 408 488

Handel śrutami 

Remigiusz Bagiński

e-mail: remigiusz.baginski@glencore.com tel.: +48 58 772 81 67 tel. kom.: +48 668 361 049

Artur Chojnowski

e-mail: artur.chojnowski@glencore.com tel.: +48 58 772 85 32 tel. kom.: +48 694 980 588

Aldona Piekarska

e-mail: aldona.piekarska@glencore.com tel.: +48 58 772 85 67 tel. kom.: +48 600 872 804

Andrzej Osypowicz

e-mail: andrzej.osypowicz@glencore.com tel.: +48 846 82 20 90 w.222 tel. kom.: +48 694 408 494

Logistyka 

Judyta Szuksztul

e-mail: judyta.szuksztul@glencore.com tel.: +48 58 772 81 70 tel. kom.: +48 608 539 845

Finanse i Księgowość  

Daniel Wojdyło

e-mail: daniel.wojdylo@glencore.com tel.: +48 58 772 81 57

Joanna Procka

e-mail: joanna.procka@glencore.com tel.: +48 58 772 81 50

Rozliczenia 

Magdalena Chludzińska (Faktury)

e-mail: magda.chludzinska@glencore.com tel.: +48 58 772 81 44 tel. kom.: +48 784 966 585

Oliwia Kobylis (Rozliczenia Niemieckie)

e-mail:oliwia.kobylis@glencore.com tel.: +48 58 772 81 89 tel. kom.: +48 608 647 850

Joanna Cydejko-Bazan (Dostawy)

e-mail:joanna.cydejko@glencore.com tel.: +48 58 772 85 43 tel. kom.: +48 795 488 110

Jakość 

Rafał Giec

e-mail: rafal.giec@glencore.com tel.: +48 58 345 17 07 tel. kom.: +48 696 641 330

Zasoby Ludzkie i Administracja 

Anna Sycz

e-mail: anna.sycz@glencore.com tel.: +48 58 772 81 90 tel. kom.: +48 604 960 401